Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Zapowiedź: ŁKS Łódź – Korona Kielce

Od starcia ŁKS-u z Koroną Kielce rozpocznie się ostatni dzień zmagać w 11. Kolejce PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie „Rycerzy Wiosny” ze „Scyzroami” rozpocznie się w niedzielę (07.10) o godzinie 12:30. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy Al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

Niedzielny mecz będzie pojedynkiem dwóch ostatnich drużyn w tabeli. Oba zespoły potrzebują punktów jak tlenu, co może zapowiadać ciekawe spotkanie obfitujące w walkę.

ŁKS od ośmiu spotkań nie może znaleźć recepty na ligowe punkty. Mecz z Koroną wydaje się idealną okazją do przełamania fatalnej serii i dopisania sobie kolejnych „oczek” do ligowej tabeli.

Kielczanie przyjadą do Łodzi naładowani zeszłotygodniowym zwycięstwem nad Śląskiem Wrocław. Pokonanie zespołu z czołówki, przez jednego z głównych kandydatów do spadku, określane było rangą sensacji.

Wyniki ostatnich spotkań:

Aktualna tabela PKO BP Ekstraklasy

Sytuacja kadrowa:

W drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego nie wystąpi na pewno kontuzjowany Łukasz Sekulski. W meczowej „20” na niedzielne spotkanie zapewne znajdzie się długo wyczekiwany Adrian Klimczak. Lewy defensor wyleczył już swój uraz, a po rozegraniu trzech spotkań w czwartoligowych rezerwach wydaje się już być gotowy do walki o ekstraklasowe punkty.

W składzie nie znajdą się także Maciej Wolski, Maciej DampcKamil Rozmus, Wojciech Łuczak, Artur Sójka, Dawid Arndt, Przemysław Sajdak i Jewhen Radionow, którzy brali udział w sobotnim, zremisowanym 2:2, meczu rezerw przeciwko KS Kutno.

W drużynie z Kielc nie zobaczymy na pewno kontuzjowanych Michaela Gradawskiego oraz Jakuba Żubrowskiego.

Transmisja i komentatorzy:

Spotkanie ŁKS-u z Koroną transmitować będzie stacja Canal+Sport. Komentatorami tego meczu będą Rafał Dębiński oraz Grzegorz Mielcarski.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska:

Sędzia główny: Bartosz Frankowski

Sędziowie asystenci: Sebastian Mucha, Michał Hnatkiewicz

Sędzia techniczny: Sylwester Rasmus

Sędziowie VAR: Krzysztof Jakubik, Radosław Siejka

Przewidywane składy:

Łódzki Klub Sportowy: Arkadiusz Malarz – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek, Adrian Klimczak – Dragoljub Srnić, Łukasz Piątek – Piotr PyrdołMichał Trąbka, Dani Ramirez – Rafał Kujawa.

Korona Kielce: Marek Kozioł – Grzegorz Szymusik, Marquez Alvarez, Piotr Pierzchała, Daniel Dziwniel – AdnanKovacevic, Matej Pucko, Marcin Cebula, Erik Pacinda, Ivan Jukic – Michał Żyro.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119