Zapowiedź: ŁKS Łódź – Korona Kielce

Od starcia ŁKS-u z Koroną Kielce rozpocznie się ostatni dzień zmagać w 11. Kolejce PKO BP Ekstraklasy. Spotkanie „Rycerzy Wiosny” ze „Scyzroami” rozpocznie się w niedzielę (07.10) o godzinie 12:30. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy Al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi.

Niedzielny mecz będzie pojedynkiem dwóch ostatnich drużyn w tabeli. Oba zespoły potrzebują punktów jak tlenu, co może zapowiadać ciekawe spotkanie obfitujące w walkę.

ŁKS od ośmiu spotkań nie może znaleźć recepty na ligowe punkty. Mecz z Koroną wydaje się idealną okazją do przełamania fatalnej serii i dopisania sobie kolejnych „oczek” do ligowej tabeli.

Kielczanie przyjadą do Łodzi naładowani zeszłotygodniowym zwycięstwem nad Śląskiem Wrocław. Pokonanie zespołu z czołówki, przez jednego z głównych kandydatów do spadku, określane było rangą sensacji.

Wyniki ostatnich spotkań:

Aktualna tabela PKO BP Ekstraklasy

Sytuacja kadrowa:

W drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego nie wystąpi na pewno kontuzjowany Łukasz Sekulski. W meczowej „20” na niedzielne spotkanie zapewne znajdzie się długo wyczekiwany Adrian Klimczak. Lewy defensor wyleczył już swój uraz, a po rozegraniu trzech spotkań w czwartoligowych rezerwach wydaje się już być gotowy do walki o ekstraklasowe punkty.

W składzie nie znajdą się także Maciej Wolski, Maciej DampcKamil Rozmus, Wojciech Łuczak, Artur Sójka, Dawid Arndt, Przemysław Sajdak i Jewhen Radionow, którzy brali udział w sobotnim, zremisowanym 2:2, meczu rezerw przeciwko KS Kutno.

W drużynie z Kielc nie zobaczymy na pewno kontuzjowanych Michaela Gradawskiego oraz Jakuba Żubrowskiego.

Transmisja i komentatorzy:

Spotkanie ŁKS-u z Koroną transmitować będzie stacja Canal+Sport. Komentatorami tego meczu będą Rafał Dębiński oraz Grzegorz Mielcarski.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska:

Sędzia główny: Bartosz Frankowski

Sędziowie asystenci: Sebastian Mucha, Michał Hnatkiewicz

Sędzia techniczny: Sylwester Rasmus

Sędziowie VAR: Krzysztof Jakubik, Radosław Siejka

Przewidywane składy:

Łódzki Klub Sportowy: Arkadiusz Malarz – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Juraszek, Adrian Klimczak – Dragoljub Srnić, Łukasz Piątek – Piotr PyrdołMichał Trąbka, Dani Ramirez – Rafał Kujawa.

Korona Kielce: Marek Kozioł – Grzegorz Szymusik, Marquez Alvarez, Piotr Pierzchała, Daniel Dziwniel – AdnanKovacevic, Matej Pucko, Marcin Cebula, Erik Pacinda, Ivan Jukic – Michał Żyro.

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0