Stadion

Tablice wyników na stadionie zamontowane! W najbliższych dniach telebimy

Budowa stadionu niemalże się już zakończyła. Na ostatniej prostej inwestycji do zamontowania zostały jedynie tablice wyników i telebimy. Te pierwsze już działają!

W środę w mediach społecznościowych Łódzkiego Klubu Sportowego pojawiły się zdjęcia obrazujące test tablicy wyników, która została zamontowana wewnątrz stadionu.

W odpowiedzi na pytanie jednego z kibiców, klub zdradził także kiedy możemy spodziewać się montażu telebimów – ten ma nastąpić w czwartek bądź w następnych dniach!

Wiele wskazuje więc na to, że już podczas sobotniego sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki zebrani na stadionie kibice będą mogli na własne oczy zobaczyć jak działają tablice oraz telebimy. Szczegóły odnośnie sprzedaży biletów na to spotkanie (wyłącznie dla karnetowiczów) znajdziecie TUTAJ.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119