Stadion

Gniazdo zamontowane na Galerze!

Powoli odliczamy już dni dzielące nas do oficjalnego otwarcia Stadionu Króla. O tym, że pozostało niewiele czasu do tego dnia, świadczy chociażby fakt, o kolejnym elemencie zamontowanym na obiekcie przy al. Unii. Mowa o „gnieździe”, które stanęło już przy trybunie południowej, która będzie pełniła na nowym stadionie rolę starej „Galery”.

Z niecierpliwością wszyscy wyczekujemy dnia inauguracji wszystkich czterech trybun Stadionu Króla. Regularnie można słyszeć już o kolejnych pomyślnych odbiorach i zgodach na użytkowanie obiektu, a na samym stadionie pojawiają się ostatnie brakujące elementy.

Jednym z nich jest „gniazdo”, które stanęło przy trybunie południowej – to tam będzie prowadzony doping podczas domowych spotkań „Rycerzy Wiosny”. Zaplanowano tam dwa miejsca na bębny oraz specjalny podest dla osób prowadzących doping. Postawienie na stadionie takiej konstrukcji wywalczyło Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, podczas spotkań Komitetu Sterującego ds. realizacji projektu rozbudowy Stadionu Króla.

JESTEŚMY TU!