Stadion

Młodzieżowa reprezentacja Polski gra na Stadionie Króla – bilety dostępne w sprzedaży!

Do połowy lipca piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego nie zagrają na Stadionie Króla w żadnym meczu o punkty. Nie oznacza to jednak, że przy al. Unii 2 nic nie będzie się działo – wręcz przeciwnie. W czerwcu w naszym domu zagra młodzieżowa reprezentacja Polski, a także reprezentacja Ukrainy. Bilety na pierwsze z tych spotkań już w sprzedaży!

Mimo tego, że aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi, nie oznacza to, że na Stadionie Króla będzie nudno. Zakończenie rozbudowy domu Łódzkiego Klubu Sportowego oznacza także możliwość tego, abyśmy przy al. Unii 2 mogli zobaczyć futbol w wydaniu reprezentacyjnym. Pierwsza taka okazja będzie już za niecałe dwa tygodnie!

Siódmego czerwca reprezentacja Polski do lat 21 podejmie na stadionie im. Władysława Króla reprezentację Niemiec, w ramach spotkania eliminacji Mistrzostw Europy U-21. Będzie to świetna okazja na to, aby pokazać, że jesteśmy w stanie zapełnić nasz dom nie tylko przy okazji ligowych starć ŁKS-u, ale także podczas innych wydarzeń, które będą działy się na Stadionie Króla. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00.

Bilety można zakupić internetowo za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. Cennik znajdziecie poniżej:

Bilety kategorii I to miejsca na trybunach „prostych” (F1-F6), zaś kategorii II na łukach (A1, E1, C1, D1-D4). Wejściówki będzie można zakupić także stacjonarnie w kasach Atlas Areny. Ponadto, Łódzki Związek Piłki Nożnej przyjmuje także zamówienia na bilety grupowe TUTAJ

Fot. Radosław Jóźwiak/Cyfrasport/Newspix.pl


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119