Stadion

Młodzieżowa reprezentacja Polski gra na Stadionie Króla – bilety dostępne w sprzedaży!

Do połowy lipca piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego nie zagrają na Stadionie Króla w żadnym meczu o punkty. Nie oznacza to jednak, że przy al. Unii 2 nic nie będzie się działo – wręcz przeciwnie. W czerwcu w naszym domu zagra młodzieżowa reprezentacja Polski, a także reprezentacja Ukrainy. Bilety na pierwsze z tych spotkań już w sprzedaży!

Mimo tego, że aktualnie trwa przerwa w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi, nie oznacza to, że na Stadionie Króla będzie nudno. Zakończenie rozbudowy domu Łódzkiego Klubu Sportowego oznacza także możliwość tego, abyśmy przy al. Unii 2 mogli zobaczyć futbol w wydaniu reprezentacyjnym. Pierwsza taka okazja będzie już za niecałe dwa tygodnie!

Siódmego czerwca reprezentacja Polski do lat 21 podejmie na stadionie im. Władysława Króla reprezentację Niemiec, w ramach spotkania eliminacji Mistrzostw Europy U-21. Będzie to świetna okazja na to, aby pokazać, że jesteśmy w stanie zapełnić nasz dom nie tylko przy okazji ligowych starć ŁKS-u, ale także podczas innych wydarzeń, które będą działy się na Stadionie Króla. Mecz rozpoczyna się o godzinie 18:00.

Bilety można zakupić internetowo za pośrednictwem strony bilety.laczynaspilka.pl. Cennik znajdziecie poniżej:

Bilety kategorii I to miejsca na trybunach „prostych” (F1-F6), zaś kategorii II na łukach (A1, E1, C1, D1-D4). Wejściówki będzie można zakupić także stacjonarnie w kasach Atlas Areny. Ponadto, Łódzki Związek Piłki Nożnej przyjmuje także zamówienia na bilety grupowe TUTAJ

Fot. Radosław Jóźwiak/Cyfrasport/Newspix.pl