Siatkówka

Pietra Jukoski opuszcza ŁKS Commercecon Łódź!

Zaledwie jeden sezon potrwała wspólna przygoda ŁKS-u Commercecon Łódź i Pietry Jukoski. Brązowa medalistka TAURON Ligi opuszcza ekipę „Łódzkich Wiewiór” i wraca do swojej ojczyzny.

Jukoski do ŁKS-u Commercecon trafiła przed rozpoczęciem bieżącego sezonu. Przyjmująca w kadrowej układance zarówno Michala Maska, jak i później Michała Cichego była raczej rezerwową. W minionym już sezonie Brazylijka rozegrała 25 spotkań, w których zanotowała 31 punktów, w tym jeden bezpośrednio z zagrywki, a pięć udanymi blokami.

Pietra po roku spędzonym w Łodzi wraca do ojczyzny. Przyjmująca jeszcze w trakcie rywalizacji w fazie play-off związała się umową z Fluminese FC.

Pietra, dziękujemy za reprezentowanie biało-czerwono-białych barw! Powodzenia w dalszej karierze!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119