Siatkówka

Mistrz kontra beniaminek. Siatkarki ŁKS-u podejmować będą Wisłę Warszawa!

Po serii meczów z trudnymi rywalkami siatkarki ŁKS Commercecon Łódź czeka spotkanie z mniej wymagającym przeciwnikiem. Do Łodzi przyjedzie beniaminek, a zarazem ostatni zespół ligi – Wisła Warszawa.

Po prawdziwym maratonie siatkarskim „Łódzkie Wiewióry” czeka chwila wytchnienia. Przynajmniej teoretycznie – żeńska siatkówka bywa przecież nieprzewidywalna. Bez dwóch zdań Wisła Warszawa będzie jednak jednym z mniej wymagających przeciwników, z którymi zmierzą się mistrzynie Polski.

Siatkarki ŁKS-u po dziewięciu rozegranych spotkaniach plasują się na czwartym miejscu ligowej stawki. Najczęstszym wynikiem łodzianek w tym sezonie jest wynik 3:0. Czy już w niedzielę czeka nas następny taki rezultat?

Ekipa z Warszawy jest nowym zespołem w Lidze Siatkówki Kobiet. Po zajęciu drugiego miejsca w pierwszej lidze zawodniczki z Warszawy zasiliły szeregi najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Początek przygody z elitą nie jest jednak dla warszawianek zbyt udany. Po sześciu rozegranych spotkaniach zespół ze stolicy zajmuje ostatnie miejsce w ligowej stawce. Bez zdobytego punktu i z zaledwie trzema wygranymi setami Wisła jest czerwoną latarnią ligi.

Spotkanie siatkarek rozpocznie się chwilę po meczu piłkarzy z Cracovią. Nikogo chyba nie trzeba namawiać na sportowe zakończenie tygodnia z ŁKS-em?

W kasach Łódź Sport Areny oraz na stronie internetowej MAKIS-u wciąż dostępnych jest sporo biletów na niedzielne spotkanie.