Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 25-27.03

 Słodko-gorzki weekend mają za sobą sportowcy Łódzkiego Klubu Sportowego. Cieszyć mogą się seniorzy, nieco mniej powodów do radości mają piłkarze i młodzi adepci Akademii ŁKS-u.

Piątek, 25 marca

ŁKS Łódź – Miedź Legnica 0:1 – RELACJA

Dobra postawa nie wystarczyła. Lider 1 ligi okazał się lepszy od „Rycerzy Wiosny” o jedną bramkę. Ełkaesiacy mieli wiele okazji, żeby wyrównać wynik meczu, ale żadna z nich nie zakończyła się powodzeniem.

Sobota, 26 marca

ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1

Legia Warszawa U15 – ŁKS Łódź U15 3:0

ŁKS III Łódź – LKS Różyca 4:2

ŁKS Łódź U17 – Polonia Warszawa U17 1:1

Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 1:3

MCFF 2 – „Kisiel” KO, „Bergman” duszenie – RELACJA

To była wręcz wymarzona gala dla ełkaesiaków! Oba pojedynki z udziałem wojowników spod herbu przeplatanki zakończyły się widowiskowymi zwycięstwami. „Bergman” udusił swojego rywala, „Kisiel” zapewnił emocje i zakończył walkę nokautem!

Niedziela, 27 marca

Żubry Białystok – ŁKS Coolpack Łódź 68:104 – RELACJA

Jak brać rewanż za porażkę jednym punktem, to właśnie w taki sposób! Koszykarze w ostatnim meczu sezonu zasadniczego 2 ligi rozbili Żubry Białystok i w dobrych nastrojach rozpoczną przygotowania do fazy play-off.

Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 2:3


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119