Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 25-27.03

Słodko-gorzki weekend mają za sobą sportowcy Łódzkiego Klubu Sportowego. Cieszyć mogą się seniorzy, nieco mniej powodów do radości mają piłkarze i młodzi adepci Akademii ŁKS-u.

Piątek, 25 marca

ŁKS Łódź – Miedź Legnica 0:1 – RELACJA

Dobra postawa nie wystarczyła. Lider 1 ligi okazał się lepszy od „Rycerzy Wiosny” o jedną bramkę. Ełkaesiacy mieli wiele okazji, żeby wyrównać wynik meczu, ale żadna z nich nie zakończyła się powodzeniem.

Sobota, 26 marca

ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:1

Legia Warszawa U15 – ŁKS Łódź U15 3:0

ŁKS III Łódź – LKS Różyca 4:2

ŁKS Łódź U17 – Polonia Warszawa U17 1:1

Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 1:3

MCFF 2 – „Kisiel” KO, „Bergman” duszenie – RELACJA

To była wręcz wymarzona gala dla ełkaesiaków! Oba pojedynki z udziałem wojowników spod herbu przeplatanki zakończyły się widowiskowymi zwycięstwami. „Bergman” udusił swojego rywala, „Kisiel” zapewnił emocje i zakończył walkę nokautem!

Niedziela, 27 marca

Żubry Białystok – ŁKS Coolpack Łódź 68:104 – RELACJA

Jak brać rewanż za porażkę jednym punktem, to właśnie w taki sposób! Koszykarze w ostatnim meczu sezonu zasadniczego 2 ligi rozbili Żubry Białystok i w dobrych nastrojach rozpoczną przygotowania do fazy play-off.

Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź 2:3