Kibice

Rusza kolejna odsłona akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”!

Trwa sprzedaż karnetów na nowy sezon, więc to również czas na start kolejnej odsłony akcji „Ufunduj karnet młodemu ełkaesiakowi”!

Jak co rundę Stowarzyszenie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego chce umożliwić uczestnictwo w meczach „Rycerzy Wiosny” dzieciakom z domów dziecka i uboższych rodzin, które nie mogą sobie pozwolić na zakup karnetu.

Akcje fundowanych karnetów czy biletów za każdym razem cieszą się dużym zainteresowaniem. Co rundę dzięki kibicom ŁKS-u na trybunach Stadionu Króla zasiadają nowi młodzi kibice, którzy zostają z nami na kolejne lata.

Jak zawsze akcje wspomóc możecie i Wy! Każdy chętny możne wpłacić dowolną kwotę na konto: 3 Oddział PKO BP S.A. w Łodzi: 48 1020 3378 0000 1402 0163 6422. W tytule przelewu wpisujemy „KARNET” oraz imię i nazwisko. Dla emigracji dostępne jest konto PayPall: sk@lksfans.pl.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę, ważna jest każda złotówka! Tylko od nas zależy ilu młodych kibiców rozpocznie swoją przygodę z ŁKS-em!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119