Sporty Walki

Zwycięski powrót „Małpy”! „Czapla” przegrywa po pasjonującej walce

Głośny doping na trybunach poniósł „Czaple” i „Małpe” do znakomitych walk podczas Strife MMA 2. Po zakończeniu pojedynku mógł cieszyć się jedynie wracający po długiej przerwie Bartek Kopera.

Walka pierwszego z ełkaesiaków, Patryka Grabowskiego, wizualnie przypinała krwawą wojnę. Już po trzech minutach pojedynku „Czapla”, z delikatną pomocą siatki, rozbił głowę rywala. Krwią zalał się nie tylko sam Dreczkowski, ale i cały oktagon.

Całą pierwsza odsłona pojedynku była jednak ciekawą i dość wyrównaną wymianą ciosów w stójce. Pod koniec pierwszej rundy „Czapla” został co prawda „podłączony do prądu”, ale przetrwał napór rywala i ustał na nogach.

W drugiej odsłonie walki ponownie mogliśmy oglądać pasjonującą wymianę ciosów, najpierw w stójce, później w parterze.

I to byłoby na tyle. Walka została przerwana po drugiej z trzech zaplanowanych rund. Oficjalny werdykt głosił, że przez zderzenie głowami techniczną decyzją sędziów wygrał Dreczkowski. Sportowo to jednak „Czapla” prezentował się dużo lepiej. O końcowym werdykcie zdecydował jednak odjęty ełkaesiakowi punkt za złapanie siatki podczas duszenia założonego przez rywala.

Jako drugi do oktagonu Strife MMA 2 wszedł wracający po niemalże półtorarocznej przerwie Bartek Kopera. W całym pojedynku „Małpa” pokazał absolutną dominację w zapasach. Ełkaesiak w każdej z rund szybko przenosił walkę do parteru, gdzie to on był w dominującej pozycji. To pozwalało mu na całym dystansie rozbijać i punktować rywala, szukając technik kończących.

Pod koniec trzeciej rundy bliżej zakończenia walki ekwilibrystyczną dźwignią był rywal Bartka, ale „Małpa” wytrzymał napór. Po 15 minutach boju sędziowie byli jednomyślni – Kopera był zdecydowanie lepszy, dzięki czemu swój powrót do oktagonu okrasił bardzo pewnym zwycięstwem!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119