Sporty Walki

SIEDEM ZERO! „Jasiu” udusił rywala!

Niezbyt długo potrwała piątkowa walka „Jasia” na gali FEN 54. Ełkaesiak już w pierwszej rundzie udusił swojego rywala, notując siódme zwycięstwo bez porażki.

Nie była to zbyt długa walka i niezbyt dużo widzieliśmy w niej stójki. Brazylijczyk szybko zaczął szukać sprowadzenia do parteru i raz mu się nawet to udało. „Jasiu” umiejętnie się jednak bronił i po chwili podniósł pozycję. Kolejna próba sprowadzenia zakończyła już walkę. Ełkaesiak zdołał w pewnym momencie zająć pozycję za plecami rywala i nie myśląc długo złapał duszenie. To zakończyło się klepaniem po zaledwie 75 sekundach walki.

„Jasiu” notuje więc siódme zawodowe zwycięstwo z rzędu, zachowując nieskazitelny bilans. Jego kolejnym wyzwaniem będzie walka o pas kategorii koguciej FEN.

Źródło: Polsat Sport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119