Seria będzie kontynuowana? „Czapla” i „Małpa” zawalczą na Strife MMA 3!

Już dziś w Puławach odbędzie się gala Strife MMA 3. W karcie walk znalazły się aż dwa pojedynki z udziałem ełkaesiaków. Po kolejne zwycięstwa ruszą dziś „Czapla” i „Małpa”!

Ostatnie miesiące są dla biało-czerwono-białych wojowników pasmem sukcesów – od końcówki października każda stoczona walka kończy się zwycięstwem. Swoje wygrane do tej serii dołożyli także „Czapla” i „Małpa” i nie mamy nic przeciwko, żeby i dziś poprawili ełkaesiacki rezultat!

Jako pierwszy w oktagonie zaprezentuje się dziś „Czapla”. Patryk zaledwie w grudniu wygrał pierwszą zawodową walkę, a dziś poszuka kolejnego zwycięstwa!

Okazja wydaje się ku temu dobra. Ełkaesiak zmierzy się z Szymonem Wrześniem, znanym szerzej jako „Taxi Złotówa”. Września raczej nie możemy nazwać prawdziwym sportowcem, bo większość jego dorobku stanowią pojedynki we freak fightach czy wrestlingu.

Trudniejsze i bardziej sportowe wyzwanie czeka z kolei „Małpę”. Bartek jest jednak „w gazie” – w ostatnim roku stoczył dwie walki i obie wygrał.

Dziś po drugiej stronie oktagonu pierwotnie miał stanąć Sanderson Santos. Brazylijczyk wypadł jednak z rozpiski zaledwie tydzień temu, a na zastępstwo wskoczył jego rodak Emerson Nascimento. Brazylijczyk może pochwalić się rekordem 18-11-1 i imponującą serią dziewięciu kolejnych zwycięstw.

Gala Strife MMA 3 z udziałem ełkaesiaków rozpocznie się dziś (sobota 18 lutego) o 20. Transmisja w TVN Turbo.

Panowie, tylko zwycięstwo!