Sporty Walki

Seria będzie kontynuowana? „Czapla” i „Małpa” zawalczą na Strife MMA 3!

Już dziś w Puławach odbędzie się gala Strife MMA 3. W karcie walk znalazły się aż dwa pojedynki z udziałem ełkaesiaków. Po kolejne zwycięstwa ruszą dziś „Czapla” i „Małpa”!

Ostatnie miesiące są dla biało-czerwono-białych wojowników pasmem sukcesów – od końcówki października każda stoczona walka kończy się zwycięstwem. Swoje wygrane do tej serii dołożyli także „Czapla” i „Małpa” i nie mamy nic przeciwko, żeby i dziś poprawili ełkaesiacki rezultat!

Jako pierwszy w oktagonie zaprezentuje się dziś „Czapla”. Patryk zaledwie w grudniu wygrał pierwszą zawodową walkę, a dziś poszuka kolejnego zwycięstwa!

Okazja wydaje się ku temu dobra. Ełkaesiak zmierzy się z Szymonem Wrześniem, znanym szerzej jako „Taxi Złotówa”. Września raczej nie możemy nazwać prawdziwym sportowcem, bo większość jego dorobku stanowią pojedynki we freak fightach czy wrestlingu.

Trudniejsze i bardziej sportowe wyzwanie czeka z kolei „Małpę”. Bartek jest jednak „w gazie” – w ostatnim roku stoczył dwie walki i obie wygrał.

Dziś po drugiej stronie oktagonu pierwotnie miał stanąć Sanderson Santos. Brazylijczyk wypadł jednak z rozpiski zaledwie tydzień temu, a na zastępstwo wskoczył jego rodak Emerson Nascimento. Brazylijczyk może pochwalić się rekordem 18-11-1 i imponującą serią dziewięciu kolejnych zwycięstw.

Gala Strife MMA 3 z udziałem ełkaesiaków rozpocznie się dziś (sobota 18 lutego) o 20. Transmisja w TVN Turbo.

Panowie, tylko zwycięstwo!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119