Dąbrowski zastąpi Nacho. Spremo gotowy do gry

W niedzielnym meczu ze Skrą Częstochowa, sztab szkoleniowy biało-czerwono-białych nie będzie mógł skorzystać z dwóch zawodników. Trener Moskal na konferencji prasowej wskazał też piłkarza, który zastąpi Nacho Monsalve w wyjściowym składzie.

ŁKS przystąpi do meczu ze Skrą bez Nacho Monsalve i Artemijusa Tutyškinasa. Hiszpan będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek, a Litwin nadal boryka się z problemami zdrowotnymi. Do gry będzie gotowy Milan Spremo i być może w niedzielę zaliczy debiut z przeplatanką na piersi.

– Z wyjątkiem Tutyškinasa wszyscy w kadrze są zdrowi i trenują. Nie zagra też Nacho, który będzie pauzował za żółte kartki. Naturalnym zmiennikiem Nacho wydaje się być Maciek Dąbrowski i to on będzie w podstawowym składzie. Milan Spremo jest gotowy tak jak w poprzednim tygodniu, ale wówczas musiał pauzować za kartkę. Na pewno jest brany pod uwagę i w tej kadrze meczowej na pewno się znajdzie, bo wypada nam obrońca Nacho i potrzebujemy w tej formacji ludzi – powiedział trener ŁKS-u.

Foto: Łukasz Żuchowski