Sobotnie emocje także w oktagonie. „Małpa” walczy na Strife!

Wojownicy Łódzkiego Klubu Sportowego o emocje zadbali nie tylko w piątek. W sobotę w oktagonie federacji Strife MMA zobaczymy „Małpę”, idącego po czwarte zwycięstwo z rzędu.

Pierwsze trudności w kontekście tej walki pojawiły się jeszcze przed jej rozpoczęciem. Pierwotnie rywalem „Małpy” miał być Amaury Junior. Na nieco ponad tydzień przed galą, przez nieprofesjonalne zachowanie sztabu Juniora, w jego miejsce wskoczył Shota Akhulashvili. Ale to nie koniec zamieszania. Zaledwie trzy dni później federacja Strife poinformowała, że Bartek zmierzy się ostatecznie z Asilderem Badouievem.

Zamieszanie z rywalami zdecydowanie mogło utrudnić przygotowania do walki. „Małpa” jest jednak w trakcie bardzo dobrej serii – od czerwca ubiegłego roku stoczył trzy walki z mocnymi rywalami i wszystkie wygrał.

Swoje do udowodnienia w walce będzie miał też Badouiev. Francuz ostatnią walkę stoczył w maju tego roku, przegrywając przed czasem.

Gala Strife 4 z udziałem „Małpy” rozpocznie się dziś o 17. Od 20 transmisję z gali oglądać będzie można na antenie TVN Turbo.