Sporty Walki

Co się odwlecze, to nie uciecze. „Czapla” z pierwszym zawodowym zwycięstwem!

Zaledwie trzech i pół minuty potrzebował Patryk Grabowski, żeby odnieść zwycięstwo podczas sobotniej gali Babilon MMA 33. „Czapla” dopisał więc pierwsze zwycięstwo do zawodowego rekordu, kontynuując znakomitą serię biało-czerwono-białych wojowników!

Od początku walki ełkaesiak starał się jak najmocniej wykorzystać swoją przewagę warunków fizycznych. „Czapla” głównie za sprawą kopnięć i uderzeń starał się trzymać rywala na dystans, kontrolując w ten sposób pojedynek.

Po nieco ponad minucie Patryk zdecydował się obalić rywala. Z początku wydawało się, że nie była to najlepsza decyzja, bowiem Dariush podjął próbę zakończenia walki przez duszenie. Ełkaesiak nie wyglądał jednak na przejętego i za sprawą mądrej defensywy wydostał się z uchwytu po 60 sekundach. I to był początek końca tego pojedynku.

„Czapla” skontrował rywala podnosząc pojedynek w stójkę, skąd po kilku chwilach z powrotem przeniósł walkę w parter. Umiejętnie wywalczona pozycja pozwoliła ełkaesiakowi wyprowadzić serię ciosów, której „Hejter Akopa” nie zdołał już wytrwać. Przez techniczny nokaut Patryk dopisał więc pierwsze zwycięstwo do zawodowego rekordu!

Źródło: Polsat Sport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119