Co się odwlecze, to nie uciecze. „Czapla” z pierwszym zawodowym zwycięstwem!

Zaledwie trzech i pół minuty potrzebował Patryk Grabowski, żeby odnieść zwycięstwo podczas sobotniej gali Babilon MMA 33. „Czapla” dopisał więc pierwsze zwycięstwo do zawodowego rekordu, kontynuując znakomitą serię biało-czerwono-białych wojowników!

Od początku walki ełkaesiak starał się jak najmocniej wykorzystać swoją przewagę warunków fizycznych. „Czapla” głównie za sprawą kopnięć i uderzeń starał się trzymać rywala na dystans, kontrolując w ten sposób pojedynek.

Po nieco ponad minucie Patryk zdecydował się obalić rywala. Z początku wydawało się, że nie była to najlepsza decyzja, bowiem Dariush podjął próbę zakończenia walki przez duszenie. Ełkaesiak nie wyglądał jednak na przejętego i za sprawą mądrej defensywy wydostał się z uchwytu po 60 sekundach. I to był początek końca tego pojedynku.

„Czapla” skontrował rywala podnosząc pojedynek w stójkę, skąd po kilku chwilach z powrotem przeniósł walkę w parter. Umiejętnie wywalczona pozycja pozwoliła ełkaesiakowi wyprowadzić serię ciosów, której „Hejter Akopa” nie zdołał już wytrwać. Przez techniczny nokaut Patryk dopisał więc pierwsze zwycięstwo do zawodowego rekordu!

Źródło: Polsat Sport