„Jasiu” wraca do klatki po trzecie zawodowe zwycięstwo!

Już w sobotę podczas gali Armia Fight Night 12 do klatki wejdzie „Jasiu”. Ełkaesiak celuje w trzecie zawodowe zwycięstwo w karierze, jednak nie będzie to łatwe zadanie. Pewni możemy być tylko tego, że czeka nas ciekawa i emocjonująca walka!

„Jasiu” w zawodowej karierze w AFN jest niepokonany. W pierwszym pojedynku ełkaesiak po decyzji sędziów pokonał Kamila Korzeniowskiego, a w listopadzie przed własną publicznością Ciepłowski przez TKO wygrał z Jansungiem Gogią. Widowiskowość walk reprezentanta Zenith Łódź i jego wysokie umiejętności sprawiły, że „Jasiu” szybko stał się gwiazdą kategorii lekkiej AFN.

W sobotę ełkaesiak będzie celował w trzecie zwycięstwo z rzędu. Po drugiej stronie klatki stanie jednak Marcin Maleszewski – bardziej doświadczony zawodnik reprezentujący Spartan Team Knurów. Pochodzący z Katowic zawodnik w zawodowej karierze stoczył jak dotąd 4 pojedynki – trzy z nich wygrał, a jednokrotnie musiał uznać wyższość rywala.

Gala Armia Fight Night 12 z udziałem „Jasia” rozpocznie się w sobotę o godzinie 20. Walka ełkaesiaka jest siódmym pojedynkiem w karcie walk i powinna rozpocząć się ok godziny 22:30. Transmisję z gali przeprowadzi stacja TVP Sport.

Jasiu, ambicja i walka! Idziesz po swoje!