Sporty Walki

„Jasiu” wraca do klatki po trzecie zawodowe zwycięstwo!

Już w sobotę podczas gali Armia Fight Night 12 do klatki wejdzie „Jasiu”. Ełkaesiak celuje w trzecie zawodowe zwycięstwo w karierze, jednak nie będzie to łatwe zadanie. Pewni możemy być tylko tego, że czeka nas ciekawa i emocjonująca walka!

„Jasiu” w zawodowej karierze w AFN jest niepokonany. W pierwszym pojedynku ełkaesiak po decyzji sędziów pokonał Kamila Korzeniowskiego, a w listopadzie przed własną publicznością Ciepłowski przez TKO wygrał z Jansungiem Gogią. Widowiskowość walk reprezentanta Zenith Łódź i jego wysokie umiejętności sprawiły, że „Jasiu” szybko stał się gwiazdą kategorii lekkiej AFN.

W sobotę ełkaesiak będzie celował w trzecie zwycięstwo z rzędu. Po drugiej stronie klatki stanie jednak Marcin Maleszewski – bardziej doświadczony zawodnik reprezentujący Spartan Team Knurów. Pochodzący z Katowic zawodnik w zawodowej karierze stoczył jak dotąd 4 pojedynki – trzy z nich wygrał, a jednokrotnie musiał uznać wyższość rywala.

Gala Armia Fight Night 12 z udziałem „Jasia” rozpocznie się w sobotę o godzinie 20. Walka ełkaesiaka jest siódmym pojedynkiem w karcie walk i powinna rozpocząć się ok godziny 22:30. Transmisję z gali przeprowadzi stacja TVP Sport.

Jasiu, ambicja i walka! Idziesz po swoje!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119