Sporty Walki

„Całek” i „Ogór” wchodzą do oktagonu. Sobota z dwiema walkami ełkaesiaków!

Najbliższa sobota przyniesie nam podwójną dawkę sportowych emocji z wojownikami Łódzkiego Klubu Sportowego w rolach głównych. Swoje pojedynki stoczą „Całek” i „Ogór”, a obie walki zapowiadają się naprawdę ciekawie!

„Całek” zawalczy w sobotę na swoim terenie. Gala Prime Show MMA, na której zobaczymy ełkaesiaka odbędzie się bowiem w Atlas Arenie. Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne, a nasz wojownik liczy na żywiołowe wsparcie z trybun.

Zawodnik spod herbu Przeplatanki zawalczy w sobotę z Sergiuszem Zającem – zawodnikiem Spartakusa Rzeszów, który zasłynął podczas ostatniej gali federacji The War. Rzeszowianin wygrał turniej walk na gołe pięści, choć przez kontuzję rywala nie stoczył finałowej walki. „Całek” z całą pewnością nie przestraszy się rywala, a do walki wyjdzie z prostym podejściem – zakończenia jej zwycięstwem. Dla ełkaesiaka będzie to zawodowy debiut, więc motywacja do dobrego występu będzie jeszcze większa!

Walka „Całka” otworzy kartę walk sobotniej gali i rozpocznie się ok godziny 20:00. PPV dostępne jest do zakupu TUTAJ.

Drugim zawodnikiem, który stoczy w sobotę swoją walkę będzie „Ogór”. Ełkaesiak niespełna miesiąc po wygranej na FEN 38 (RELACJA) wejdzie do oktagonu federacji Contra MMA – debiutującej organizacji z Dolnego Śląska. Tak samo jak dla „Całka”, i dla „Ogóra” sobotni pojedynek będzie zawodowym debiutem.

Pierwotnie ełkaesiak miał zmierzyć się z Maksymilianem Bartoszewskim. Na trzy dni przed galą doszło jednak do zmiany rywala – Owczarek zawalczy z Grzegorzem Rogalskim, który także debiutować będzie w zawodowym MMA. Pochodzący z Kwidzyna zawodnik stoczył do tej pory dwie amatorskie walki, obie przegrał.

Walka „Ogóra” zestawiona została jako 10 pojedynek wieczoru, więc rozpocznie się ok godziny 22. Zapis walk z gali Contra MMA po zakończeniu wydarzenia obejrzeć będzie można na kanale YouTube Sporty Walki – LINK.

 

„Całek”, „Ogór”, idziecie po swoje! Jesteśmy z Wami!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119