„Całek” i „Ogór” wchodzą do oktagonu. Sobota z dwiema walkami ełkaesiaków!

Najbliższa sobota przyniesie nam podwójną dawkę sportowych emocji z wojownikami Łódzkiego Klubu Sportowego w rolach głównych. Swoje pojedynki stoczą „Całek” i „Ogór”, a obie walki zapowiadają się naprawdę ciekawie!

„Całek” zawalczy w sobotę na swoim terenie. Gala Prime Show MMA, na której zobaczymy ełkaesiaka odbędzie się bowiem w Atlas Arenie. Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne, a nasz wojownik liczy na żywiołowe wsparcie z trybun.

Zawodnik spod herbu Przeplatanki zawalczy w sobotę z Sergiuszem Zającem – zawodnikiem Spartakusa Rzeszów, który zasłynął podczas ostatniej gali federacji The War. Rzeszowianin wygrał turniej walk na gołe pięści, choć przez kontuzję rywala nie stoczył finałowej walki. „Całek” z całą pewnością nie przestraszy się rywala, a do walki wyjdzie z prostym podejściem – zakończenia jej zwycięstwem. Dla ełkaesiaka będzie to zawodowy debiut, więc motywacja do dobrego występu będzie jeszcze większa!

Walka „Całka” otworzy kartę walk sobotniej gali i rozpocznie się ok godziny 20:00. PPV dostępne jest do zakupu TUTAJ.

Drugim zawodnikiem, który stoczy w sobotę swoją walkę będzie „Ogór”. Ełkaesiak niespełna miesiąc po wygranej na FEN 38 (RELACJA) wejdzie do oktagonu federacji Contra MMA – debiutującej organizacji z Dolnego Śląska. Tak samo jak dla „Całka”, i dla „Ogóra” sobotni pojedynek będzie zawodowym debiutem.

Pierwotnie ełkaesiak miał zmierzyć się z Maksymilianem Bartoszewskim. Na trzy dni przed galą doszło jednak do zmiany rywala – Owczarek zawalczy z Grzegorzem Rogalskim, który także debiutować będzie w zawodowym MMA. Pochodzący z Kwidzyna zawodnik stoczył do tej pory dwie amatorskie walki, obie przegrał.

Walka „Ogóra” zestawiona została jako 10 pojedynek wieczoru, więc rozpocznie się ok godziny 22. Zapis walk z gali Contra MMA po zakończeniu wydarzenia obejrzeć będzie można na kanale YouTube Sporty Walki – LINK.

 

„Całek”, „Ogór”, idziecie po swoje! Jesteśmy z Wami!