Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Michał Kot na testach w Wigrach Suwałki

Młody bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego, Michał Kot przebywa na testach w drugoligowych Wigrach Suwałki.

19-latek rozpoczął testy w dziewiątym zespole II ligi w czwartek, a zakończą się one jutro po meczu kontrolnym z Legią Warszawa. Wówczas włodarze klubu z Suwałk podejmą decyzję co do przyszłości gracza. W grę najprawdopodobniej wchodzi wypożyczenie do końca obecnych rozgrywek.

Michał Kot w tym sezonie rozegrał jedno spotkanie w Fortuna 1 .lidze. Wystąpił w przegranym 0:3 starciu z Odrą Opole. Ponadto zanotował siedem występów w III-ligowych rezerwach Łódzkiego Klubu Sportowego. 

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119