Dwóch ełkaesiaków zawalczy na gali Biznes Boxing Night w Łodzi!

Sport i pomaganie idą ze sobą w parze – to od wielu lat potwierdza federacja Biznes Boxing Night organizująca walki „białych kołnierzyków”. W czwartek jedna z charytatywnych gal bokserskich odbędzie się w łódzkim klubie Teatr, a zaprezentuje się na niej dwóch ełkaesiaków!

Gale Biznes Boxing Night to wydarzenia skupiające walki amatorskich i półzawodowych bokserów. Głównym motywem jest jednak pomoc – podczas każdego z wydarzeń zbierane są pieniądze na cele charytatywne. W czwartek Biznes Boxing Night zorganizuje swoją galę w Łodzi.

Jednym z zawodników, których zobaczymy w czwartek w ringu jest Radosław Jurkowski. „Juras” jest przede wszystkim fanatykiem od najmłodszych lat zasiadającym na Galerze, ale i wychowankiem Łódzkiego Klubu Sportowego, który przeszedł w klubie drogę od drużyn młodzieżowych do pierwszego zespołu. Jako jeden z piłkarzy rozpoczynał odbudowę ŁKS-u w czasach IV ligi.

Z kolei Daniel Żak to przede wszystkim ełkaesiak, ale i trener boksu. W ostatnim czasie do zawodowych pojedynków Daniel przygotowywał m.in. mistrza HFO Patryka Radonia, czy gwiazdę Armia Fight Night – „Jasia”. W czwartek Daniel zaprezentuje swoje umiejętności w ringu podczas półzawodowej walki na gali BBN.

Poza samym pojedynkiem, ełkaesiacy wspierają także cele charytatywne. W tym celu założone zostały specjalne zbiórki w serwisie SiePomaga. Link do zbiórki Daniela znajdziecie TUTAJz kolei do zbiórki Radka TUTAJ.

Transmisję z czwartkowej gali śledzić będzie można od godziny 19 na Facebooku Biznes Boxing Polska.