Sporty Walki

Radoń w obronie pasa, „Bergman” po drugie zwycięstwo. Sobota z walkami ełkaesiaków!

Już dziś dojdzie nie do jednego, a dwóch ciekawie zapowiadających się pojedynków z udziałem wojowników Łódzkiego Klubu Sportowego. Patryk Radoń zawalczy w obronie pasa mistrzowskiego HFO, „Bergman” poszuka drugiego zwycięstwa z rzędu.

Czasu na odpoczynek przed dzisiejszym pojedynkiem „Bergman” nie miał wiele. Ełkaesiak pod koniec marca odniósł przekonujące zwycięstwo (RELACJA) w swojej pierwszej zawodowej walce. Dzisiaj przedstawiciel ełkaesiackiego Konstantynowa poszuka drugiej, zapewne równie efektowej, wygranej.

O tą nie będzie jednak łatwo. Rywal naszego wojownika, Kamil Smętoch, to zwycięzca ostatnich amatorskich mistrzostw MMA Polska (nie są to jednak zmagania o tytuł mistrza Polski). W swoim amatorskim bilansie Smętoch może pochwalić się dwoma zwycięstwami, ale również i dwoma porażkami. Z całą pewnością nie będzie to wygodny rywal, ale dla „Bergmana” nie powinno to być wyzwanie nie do przejścia.

Pojedynek odbędzie się na gali SSW Fight Night. Gala rozpocznie się o godzinie 19, a pojedynek „Bergmana” został zaplanowany jako trzecia walka tego wieczora. Niestety, impreza nie jest nigdzie transmitowana

 

Więcej czasu na odpoczynek i szlifowanie swoich umiejętności miał z kolei Patryk Radoń. Reprezentant ŁKS Łódź Boks w październiku obiegłego roku zdobył pas mistrzowski HFO. Dzisiaj, w pierwszej obronie tytułu zmierzy się z bardzo wymagającym rywalem.

Przeciwnikiem ełkaesiaka będzie Mateusz Białas, a więc zawodnik który przegrał z Radoniem w walce o pas. W HFO Białas stoczył do tej pory cztery walki, wygrywając trzy z nich. Jedyną porażkę zaliczył właśnie w starciu z naszym kickboxerem. to jedynie spowoduje, że motywacja obu zawodników do walki wzrośnie!

Gala HFO 12, na której dojdzie do obrony pasa mistrzowskiego Patryka Radonia, rozpocznie się dziś o godzinie 20. Transmisję oglądać będzie można na antenie TVP Sport.

Panowie, ambicja, walka, bo w sercu jest przeplatanka!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119