Radoń w obronie pasa, „Bergman” po drugie zwycięstwo. Sobota z walkami ełkaesiaków!

Już dziś dojdzie nie do jednego, a dwóch ciekawie zapowiadających się pojedynków z udziałem wojowników Łódzkiego Klubu Sportowego. Patryk Radoń zawalczy w obronie pasa mistrzowskiego HFO, „Bergman” poszuka drugiego zwycięstwa z rzędu.

Czasu na odpoczynek przed dzisiejszym pojedynkiem „Bergman” nie miał wiele. Ełkaesiak pod koniec marca odniósł przekonujące zwycięstwo (RELACJA) w swojej pierwszej zawodowej walce. Dzisiaj przedstawiciel ełkaesiackiego Konstantynowa poszuka drugiej, zapewne równie efektowej, wygranej.

O tą nie będzie jednak łatwo. Rywal naszego wojownika, Kamil Smętoch, to zwycięzca ostatnich amatorskich mistrzostw MMA Polska (nie są to jednak zmagania o tytuł mistrza Polski). W swoim amatorskim bilansie Smętoch może pochwalić się dwoma zwycięstwami, ale również i dwoma porażkami. Z całą pewnością nie będzie to wygodny rywal, ale dla „Bergmana” nie powinno to być wyzwanie nie do przejścia.

Pojedynek odbędzie się na gali SSW Fight Night. Gala rozpocznie się o godzinie 19, a pojedynek „Bergmana” został zaplanowany jako trzecia walka tego wieczora. Niestety, impreza nie jest nigdzie transmitowana

 

Więcej czasu na odpoczynek i szlifowanie swoich umiejętności miał z kolei Patryk Radoń. Reprezentant ŁKS Łódź Boks w październiku obiegłego roku zdobył pas mistrzowski HFO. Dzisiaj, w pierwszej obronie tytułu zmierzy się z bardzo wymagającym rywalem.

Przeciwnikiem ełkaesiaka będzie Mateusz Białas, a więc zawodnik który przegrał z Radoniem w walce o pas. W HFO Białas stoczył do tej pory cztery walki, wygrywając trzy z nich. Jedyną porażkę zaliczył właśnie w starciu z naszym kickboxerem. to jedynie spowoduje, że motywacja obu zawodników do walki wzrośnie!

Gala HFO 12, na której dojdzie do obrony pasa mistrzowskiego Patryka Radonia, rozpocznie się dziś o godzinie 20. Transmisję oglądać będzie można na antenie TVP Sport.

Panowie, ambicja, walka, bo w sercu jest przeplatanka!