Sporty Walki

Piątek z emocjami także w MMA. „Kisiel” zawalczy na CFN 8!

Ełkaesiacki piątek przyniesie emocje nie tylko na boisku, ale i w oktagonie. Swojej trzeciej wygranej walki z rzędu na gali Contender Fight Night 8 poszuka „Kisiel”!

Od swojego zawodowego debiutu „Kisiel” nie bierze jeńców. Do tej pory stoczył dwie walki, z których wychodził zwycięsko. I o ile pierwsza walka trwała zaledwie minutę, tak już druga pokazała pełnie umiejętności ełkaesiaka.

Dziś przed Mateuszem stanie kolejne wyzwanie. Po pojedynkach dla organizacji MCFF, przyjdzie mu zadebiutował w CFN. Po drugiej stronie oktagonu stanie Janusz Zięba. Pochodzący z Lubawki zawodnik może poszczycić się rekordem 7-1 i ostatnią wygraną walką. Zięba jest jednak niższy od „Kiśla”.

Gala CFN 8 w Jeleniej Górze rozpocznie się dziś o godzinie 19. Pojedynek „Kiśla” zestawiony został jako ósma walka wieczoru. Transmisja z gali dostępna będzie TUTAJ.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119