Dwóch ełkaesiaków walczy na Fight Rose 4 w Koninie!

Sobota to nie tylko ligowy pojedynek piłkarzy z Cracovią, ale także gala Fight Rose 4 odbywająca się w Koninie. W oktagonie tej organizacji zobaczymy wieczorem aż dwóch ełkaesiaków!

Jako pierwszy tego wieczora do walki wyjdzie „Gregory”. Mateusz wraca do oktagonu po niespełna pięciomiesięcznej przerwie, naładowany ostatnim odniesionym zwycięstwem. W maju, na gali Poznań Fight Arena, wygrał z Sebastianem Zanto i dziś poszuka przedłużenia dobrej serii.

Przeciwnikiem „Gregorego” będzie Artur Piekutowski. Można powiedzieć, ż obaj panowie w końcu się spotkają. W październiku ubiegłego roku mieli stanąć na przeciwko siebie na gali Wotore 6, ale w dniu gali Piekutowskiego zastąpił inny zawodnik. Nie mniej, zawodnik z Warszawy jest doświadczonym fighterem, co może zwiastować jedynie ciekawy pojedynek.

 

 

Jako drugi z ełkaesiaków zaprezentuje się Kacper, który wraca do oktagonu do bardzo długiej przerwie. Po raz ostatni w boju mogliśmy oglądać go ponad siedem lat temu na łódzkiej gali Thunderstorm 2. Ełkaesiak wszedł do gry właściwie w ostatniej chwili – jego walka została ogłoszona w miniony czwartek. Pewne jest jednak to, że Kacper wyjdzie do boju przygotowany na wszystko.

Rywalem Kacpra będzie „Dzik Gorzowski”, a starcie odbędzie się w wadze ciężkiej. Mocne ciosy i emocje gwarantowane!

 

Obaj ełkaesiacy wejdą do oktagonu zaraz po sobie. Mateusz zaprezentuje się w piątej walce wieczoru, Kacper zaś wystąpi w szóstym pojedynku. Gale Fight Rose 4 w Koninie oglądać można w systemie PPV LINK. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20.

Mateusz, Kacper – tylko zwycięstwo!