Składy: ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała

Już za niespełna godzinę, rozpocznie się spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Przedstawiamy składy w jakich na murawę, wybiegną zawodnicy obu zespołów.

Łódzki Klub Sportowy (skład wyjściowy): Aleksander Bobek – Kamil Dankowski, Nacho Monsalve, Adam Marciniak, Milan Spremo – Mateusz Kowalczyk, Michał Mokrzycki, Michał Trąbka – Pirulo, Stipe Jurić, Maciej Śliwa.

Ławka rezerwowych: Dawid Arndt, Maciej Dąbrowski, Władysław Ochrończuk, Dawid Kort, Oskar Koprowski, Kelechukwu Ibe-Torti, Bartosz Biel, Bartosz Szeliga, Piotr Janczukowicz.

Podbeskidzie Bielsko-Biała (skład wyjściowy): Wiktor Kaczorowski – Ezequiel Bonifacio, Arthur Vitteli, Kamil Biliński, Jeppe Simonsen, Joan Roman, Marcel Misztal, Florian Hartherz, Krzysztof Drzazga, Tomasz Neugebauer, Daniel Mikołajewski.

Ławka rezerwowych: Matvei Igonen, Michał Janota, Ivaylo Markov, Jakub Bieroński, Titas Milasius, Maksymilian Sitek, Tomasz Jodłowiec, Mathieu Scalet, Julio Rodriguez.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport