Profesjonalne kontrakty dla wyróżniających się zawodników Akademii ŁKS!

Łódzki Klub Sportowy po raz kolejny docenił swoich młodych graczy z akademii. Profesjonalne kontrakty z dwukrotnym Mistrzem Polski podpisało dwóch piłkarzy – Antoni Młynarczyk i Krystian Malec. Umowy będą obowiązywać 30 czerwca 2025 roku.

Młynarczyk (rocznik 2005) to skrzydłowy, który z powodzeniem może występować też jako ofensywny środkowy pomocnik („8” i „10”). Jest bardzo uniwersalny. Obecnie znajduje się w kadrze ŁKS II, ale nie doczekał się jeszcze debiutu w III lidze. Jesienią dużo grywał w trzecim zespole (4 gole i 4 asysty w klasie okręgowej).

Malec (rocznik 2006) podobnie jak Młynarczyk jest bocznym pomocnikiem. Bazuje na dużej dynamice i szybkości. W poprzednim sezonie był czołową postacią w drużynie ŁKS-u, która rywalizowała w CLJ U-17 – choć warto podkreślić, że Krystian grał tam z zawodnikami starszymi od siebie. 

Antoni Młynarczyk i Krystian Malec dołączyli do Jana Łabędzkiego i Alana Siwka, którzy podpisali profesjonalne kontrakty z ŁKS-em w trakcie tego sezonu. Umowy wszystkich czterech piłkarzy z akademii obowiązują do końca czerwca 2025 roku.

Foto: ŁKS Łódź