Kolejny wojownik ŁKS-u zamelduje się w ringu!

Już jutro odbędzie się gala HFO: Solpark. W co-main evencie, a więc drugim pod względem elitarności pojedynku, gali wystąpi reprezentant ŁKS Łódź Boks – Patryk Radoń!

Patryk Radoń w swojej dotychczasowej karierze nie zaznał porażki. Kickbokser rodem z Bełchatowa swoje pierwsze walki toczył w ramach federacji DSF Kickboxing Challenge, a po jej rozpadzie związał się umową z HFO. Na gali oznaczonej nazwą „Aim High” Radoń przywitał się z organizacją w niemalże idealny sposób – pełną dominacją pojedynku i pewnym zwycięstwem.

Jutro jednak przed Patrykiem stanie większe wyzwanie. Michal ‘Koso’ Kosik, czyli przeciwnik wojownika ŁKS-u, to to weteran europejskiej sceny Muay Thai i kickboxingu. Na swoim koncie zgromadził już ponad 40 walk toczonych w niemalże każdym zakątku Europy. Ostatni raz w ringu zameldował się jednak w grudniu ubiegłego roku, zaliczając wówczas porażkę.

Pojedynek obu panów w uznaniu szefów federacji HFO będzie jednym z najciekawszych podczas jutrzejszej gali. Z tego powodu w karcie walk wskoczył on do „co-main eventu”, a więc będzie przedostatnią konfrontacją podczas wydarzenia.

Całą galę HFO: Solpark będzie można oglądać na żywo na antenie TVP Sport, oraz w internecie – na sport.tvp.pl

Patryk – ambicja, walka bo w sercu jest Przeplatanka!