Sporty Walki

Jeden dzień, dwie walki ełkaesiaków!

Sobota przyniesie nam podwójne emocje związane z ełkaesiackimi wojownikami. Jeden z nich sprawdzi się na polskiej ziemi, a drugi swój pojedynek stoczy w nieco odległej Holandii.

Po blisko półrocznej przerwie, pierwszy raz od utraty mistrzowskiego pasa Brave, do oktagonu wraca „Bomba”. Marcin z całą pewnością będzie chciał udowodnić, że szybka porażka na grudniowej gali, która przerwała jego znakomitą passę była jedynie wypadkiem przy pracy. I chyba ani sam ełkaesiak, ani my, nie mielibyśmy nic przeciwko, żeby od dziś kolejny raz zaczął budować serię pięciu kolejnych zwycięstw z rzędu.

W main evencie gali Brave CF 83 na „Bombę” czeka Alex Lohoré. Francuz przegrał swoje dwie ostatnie walki, ostatnią tocząc w listopadzie zeszłego roku. Nie można go jednak lekceważyć, bo wciąż to doświadczony i groźny zawodnik z rekordem 23-10.

Drugim ełkaesiakiem, który w sobotę zaprezentuje swoje umiejętności jest Kacper Leśniak. Kacper wejdzie do oktagonu pierwszy raz od odwołanej w marcu gali Fight Rose, na której miał stoczyć swój pojedynek. Wcześniej przed długi czas nie mogliśmy oglądać go w akcji, więc będzie w stanie zaskoczyć rywala swoją dyspozycją.

Ełkaesiak zmierzy się z debiutantem, Kamilem Stoleckim, więc i tutaj niezbyt wiele wiemy przed rozpoczęciem pojedynku.

Walka Kacpra będzie jednym z głównym pojedynków podczas gali The Warriors MMA 3.

„Bomba”, Kacper – tylko zwycięstwo!

 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119