Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Zakończyć zwycięstwem! Zapowiedź meczu ze Stalą Mielec

Przed piłkarzami Łódzkiego Klubu Sportowego ostatni mecz w tym sezonie. Chociaż „Rycerze Wiosny” zakończą rozgrywki na ostatniej pozycji w ekstraklasie, to spotkanie przed własną publicznością zobowiązuje do pokazania na boisku ambicji i walki. Mecz ze Stalą jest szczególnie ważny, ponieważ dla wielu zawodników może to być ostatni występ w barwach ŁKS-u.

 

Marcin Matysiak (trener ŁKS): – Dzisiejsza konferencja przedmeczowa jak i sobotni mecz, są moim ostatnim w roli pierwszego trenera. Myślę, że to trudny moment. Nie jest łatwo mówić takie rzeczy. Na pewno przejmując zespół w trudnej sytuacji, na prawdę wierzyłem w to, że uda się zrealizować ten cel, czyli utrzymanie w ekstraklasie. Jednak się nie udało i podjąłem decyzję, że w kolejnym sezonie nie będę pełnił funkcji pierwszego trenera.

Kamil Kiereś (trener Stali): – Taka sytuacja, że jest swobodny tydzień, gdzie nie ma presji w Stali Mielec, to jest coś nowego. Rozpoczęliśmy ten tydzień spokojnie, bez dużych obciążeń. Dwa dni przed meczem rozmawialiśmy o tym, by odpowiednio ustawić głowy. Stopniowo idziemy w kierunku meczu i jestem przekonany, że uda nam się zbudować odpowiednie emocje i zagramy o zwycięstwo. 

Ostatnie spotkania 

 

Tabela PKO BP Ekstraklasy

Sytuacja kadrowa

Przed sobotnim starciem wiemy, że na stadionie Króla nie zobaczymy Daniego Ramireza, który w meczu z Zagłębiem Lubin został ukarany czwartą żółtą kartką. 

W drużynie Stali natomiast na pewno zabraknie kontuzjowanych Macieja Domańskiego i Piotra Wlazło.

Ostatnie bezpośrednie starcia

Transmisja

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego ze Stalą Mielec, będzie dostępne na platformie CANAL+ Online. Początek meczu o 17:30. 

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

Sędzia główny: Marcin Kochanek 

Asystenci: Marcin Janawa, Maciej Kosarzewski

Sędzia techniczny: Filip Kaliszewski

Więcej o meczu ŁKS – Stal

Raport kartkowy 

Słów kilka 

Sędzia 

Konferencja trenera Marcina Matysiaka


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119