„Kisiel” i „Bergman” wejdą do klatki MCFF2!

Jeden wieczór, jedna gala, dwóch ełkaesiaków w karcie walk! Gala MCFF 2, która odbędzie się już w najbliższy piątek będzie prawdziwą gratką dla kibiców ŁKS-u. Podczas wydarzenia zaprezentuje się dowiem dwóch naszych kolegów z trybun – „Kisiel” i „Bergman”!

Jako pierwszy w sobotni wieczór w sobotni wieczór zaprezentuje się „Bergman”. Ełkaesiak z Konstantynowa wskoczył do karty walk zaledwie trzy dni przed pojedynkiem, ale z cała pewnością pokaże się z bardzo dobrej strony. Dla Michała walka na MCFF 2 będzie zawodowym debiutem – w amatorskich walkach ełkaesiak może pochwalić się m.in. bilansem 2:2 i srebrnym medalem na ALMMA.

Rywalem „Bergmana” będzie Michał Stec – zawodnik, który w swojej karierze stoczył dwie amatorskie walki i obie wygrał.

Walką wieczoru tej samej gali będzie pojedynek z udziałem autora najszybszego nokautu na MCFF 1 – „Kisiela”! W swoim debiucie dla organizacji MCFF ełkaesiak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, co zaowocowało angażem w najciekawszym zestawieniu wieczoru.

„Kisiel” zmierzy się z zaledwie dwudziestoletnim Wiktorem Więckiem. Reprezentant Kotowica MMA Team z Krakowa będzie w sobotę debiutował w zawodowym MMA, ale zebrał spore doświadczenie w pojedynkach amatorskich – jego bilans zatrzymał się na wyniku 7:4.

Gala MCFF 2 rozpocznie się w sobotę (26 marca)18:30.

„Kisiel”, „Bergman” – ambicja i walka!