Sporty Walki

„Kisiel” i „Bergman” wejdą do klatki MCFF2!

Jeden wieczór, jedna gala, dwóch ełkaesiaków w karcie walk! Gala MCFF 2, która odbędzie się już w najbliższy piątek będzie prawdziwą gratką dla kibiców ŁKS-u. Podczas wydarzenia zaprezentuje się dowiem dwóch naszych kolegów z trybun – „Kisiel” i „Bergman”!

Jako pierwszy w sobotni wieczór w sobotni wieczór zaprezentuje się „Bergman”. Ełkaesiak z Konstantynowa wskoczył do karty walk zaledwie trzy dni przed pojedynkiem, ale z cała pewnością pokaże się z bardzo dobrej strony. Dla Michała walka na MCFF 2 będzie zawodowym debiutem – w amatorskich walkach ełkaesiak może pochwalić się m.in. bilansem 2:2 i srebrnym medalem na ALMMA.

Rywalem „Bergmana” będzie Michał Stec – zawodnik, który w swojej karierze stoczył dwie amatorskie walki i obie wygrał.

Walką wieczoru tej samej gali będzie pojedynek z udziałem autora najszybszego nokautu na MCFF 1 – „Kisiela”! W swoim debiucie dla organizacji MCFF ełkaesiak pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie, co zaowocowało angażem w najciekawszym zestawieniu wieczoru.

„Kisiel” zmierzy się z zaledwie dwudziestoletnim Wiktorem Więckiem. Reprezentant Kotowica MMA Team z Krakowa będzie w sobotę debiutował w zawodowym MMA, ale zebrał spore doświadczenie w pojedynkach amatorskich – jego bilans zatrzymał się na wyniku 7:4.

Gala MCFF 2 rozpocznie się w sobotę (26 marca)18:30.

„Kisiel”, „Bergman” – ambicja i walka!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119