Sporty Walki

„Jasiu” idzie po siódme zwycięstwo z rzędu!

Sportowe emocje zaczynamy w ten weekend już w piątek. Po swoje siódme zwycięstwo z rzędu i wciąż nieskazitelny rekord idzie „Jasiu”.

W lutym „Jasiu” wygrywając z Lukášem Chotěnovským zagwarantował sobie walkę o pas FEN w kategorii koguciej. Organizacja nie zdecydowała się na organizację tego pojedynku w pierwszym wolnym terminie, więc dziś zarówno ełkaesiak, jak i jego rywal, stoczą dwie odrębne walki. 

„Jasiu” jest po prostu w gazie. Sześć walk, sześć zwycięstw i głód kolejnych wygranych. Po swojej stronie ełkaesiak ma wiele argumentów, które mogą świadczyć, że i dzisiaj to jego ręka powędruje w górę.

Rywalem „Jasia” będzie Brazylijczyk Thiago Nogueira. Trudno mówić tu o równorzędnym przeciwniku, skoro Nagueira ma za sobą dopiero trzy stoczone pojedynki. Trzeba mu jednak oddać, że każdy z nich zakończył zwycięstwem, dwukrotnie nie dopuszczając do pełnego dystansu.

Gala FEN 54, na której swój pojedynek stoczy ełkaesiak, odbędzie się dzisiaj (piątek 17 maja). Początek wydarzenie zaplanowano na godzinę 19, choć „Jasiu” w oktagonie pojawi się pod koniec gali.

„Jasiu”, tylko zwycięstwo!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119