Sporty Walki

WOOOOO! Jasiu udusił rywala!

Zaledwie półtorej minuty potrwała dzisiejsza walka „Jasia”. Ełkaesiak udusił swojego rywala i odniósł trzecie zawodowe zwycięstwo z rzędu!

O samej walce nie ma zbytnio co pisać. Po chwili wyrównanej wymiany ciosów „Jasiu” pokazał spryt – rywal przechwycił jego nogę w poszukiwaniu obalenia, a ełkaesiak prześlizgnął się za jego plecy, złapał duszenie i aż do przerwania pojedynku przez sędziego nie puścił! Maleszewski odklepał, a Ciepłowski odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu!

Po trzech walkach „Jasiu” jest niewątpliwą gwiazdą swojej kategorii wagowej w Armia Fight Night. Ełkaesiak wygrał trzy walki, a dwie ostatnie przez widowiskowe zakończenia. Oby tak dalej!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119