Sporty Walki

Piątek mocnych uderzeń. „Całek” i „Małpa” zawalczą na Babilon MMA 31!

Przed nami bardzo ciekawy piątek z MMA w tle. Na gali Babilon MMA 31 zawalczy dwóch ełkaesiaków. Emocji na pewno nie zabraknie!

Jako pierwszy w piątkowy wieczór zaprezentuje się „Całek”. Paweł wraca do oktagonu po ośmiu miesiącach i nieznacznej porażki na Prime MMA. Ełkaesiak już w lutym pokazał się z bardzo dobrej strony, a dziś z całą pewnością możemy spodziewać się jeszcze wyższej formy.

Po drugiej stronie oktagonu stanie jednak Piotr Drozdowski. „Całek” stanie więc przed szansą na pomszczenie „Janka”, choć nie będzie to łatwe zadanie. Drozdowski ma na swoim koncie dziewięć stoczonych walk, z czego cztery wygrane. Doświadczenie przemawia więc za żyrardowianinem, ale to tylko teoria.

Walka „Całka” z Drozdowskim zestawiona została jako szósty pojedynek wieczoru.

Tuż po „Całku” w walce zobaczymy „Małpę”. Bartek wchodzi do oktagonu po krótszej, bo czteromiesięcznej przerwie. Ostatnia walka była jednak pokazem zdecydowanej dominacji i skończyła się pewną wygraną ełkaesiaka.

Rywalem Bartka będzie Jesus Ocampos – Paragwajczyk legitymujący się rekordem 9-6. Ocampos jest także „w gazie”, każdy z trzech ostatnich pojedynków kończył zwycięstwem.

Z całą pewnością będzie to ciekawa walka, pełna dobrego MMA.

Początek gali Babilon MMA 31 dziś o 19:30. Transmisje przeprowadzi telewizja Polsat.

„Całek”, „Małpa” – pokażcie co potraficie, jesteśmy z wami!