Sporty Walki

Zła seria przełamana. „Dajmos” ze zwycięstwem na Cage Warriors 146!

Dobra seria wojowników Łódzkiego Klubu Sportowego trwa! W sobotę kolejne zwycięstwo do swojego bilansu dołożył „Dajmos”. Łukasz wygrał swoją walkę na gali Cage Warriors przez poddanie!

W dwóch pierwszych odsłonach pojedynku ani „Dajmos”, ani Aaron Johnson nie zdołali znaleźć drogi do zwycięstwa przed czasem. Obaj wojownicy byli jednak mocno aktywni, czego dowodem były wyraźne obrażenia Polaka i Anglika.

Na minutę przed zakończeniem pojedynku show rozpoczął jednak ełkaesiak. Po chwili klinczu przy siatce, Łukasz przeszedł za plecy rywala i zdecydował się sprowadzić walkę do parteru. Przy upadaniu „Dajmos” zdołał wyhaczyć nogę rywala i założyć mu dźwignię na stopę. Johnson nie miał wyjścia – musiał odklepać!

 

Sobotnie zwycięstwo było dla „Dajmosa” pierwszym po serii trzech porażek z rzędu. Z całą pewnością będzie to dopiero pierwszy z kroków na zwycięskiej ścieżce!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119