Kolejne zwycięstwo ełkaesiaków. ŁKS Coolpack Łódź – Sklep Polski MKK Gniezno 94:74

Podopieczni trenera Zycha nie zatrzymują się i notują kolejne zwycięstwo w lidze. Tym razem w domowym starciu pokonali przyjezdnych z Gniezna różnicą 20 oczek i dalej mogą cieszyć się z pozycji lidera grupy A 2. Ligi.

Biało-czerwono-biali pewnie weszli w mecz i bez większych problemów wygrali pierwszą kwartę, zdobywając przewagę szesnastu oczek. Jak okazało się w dalszej części tego spotkania, zdobycie takiej „zaliczki” punktowej okazało się kluczowe dla przebiegu tego spotkania. W kolejnych kwartach podopiecznym trenera Zycha nie udawało się już notować tak wielu punktów względem przeciwnika, przyjezdni z Gniezna poprawili nieco swoją grę i postawili ełkaesiakom równe warunki. Najlepiej świadczy o tym fakt, że w kolejnych partiach tego meczu, łodzianie dwukrotnie wygrali przewagą jedynie 2 punktów, a ostatnią zremisowali.

Nie zawodzili liderzy zespołu, Bartosz Wróbel oraz Norbert Kulon, którzy tego dnia dla ŁKS-u zdobyli kolejno 23 i 19 punktów. Warto odnotować także dobry występ Piotra Kellera, który dołożył od siebie 12 oczek oraz Kacpra Dominiaka, który zdobył ich o 2 więcej niż młodszy kolega z drużyny.

ŁKS Coolpack Łódź – Sklep Polski MKK Gniezno 94:74
(32:16; 17:15; 22:20; 23:23)