Siatkówka

Aleksandra Dudek rozstaje się z Łódzkimi Wiewiórami

Po sezonie 2023/2024 z ŁKS Commercecon Łódź rozstaje się Aleksandra Dudek.

Mimo iż nie udało jej się z Łódzkimi Wiewiórami sięgnąć po medal mistrzostw Polski, powrót z ligi tureckiej do krajowej ekstraklasy Ola Dudek może uznać za udany.

W TAURON Lidze wystąpiła w 23 meczach, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 218 punktów, w tym 20 z zagrywki, 13 blokiem i 185 w ataku. W tym elemencie zanotowała w przekroju sezonu ligowego skuteczność na poziomie 45%, a w przyjęciu 40%.

Poza meczami ligowymi Aleksandrę Dudek mogliśmy oglądać w barwach Łódzkiego Klubu Sportowego w rozgrywkach TAURON Pucharu Polski oraz CEV Ligi Mistrzyń.

W krajowych rozgrywkach czterokrotnie została wybrana najlepszą zawodniczką meczu. Duża moc na zagrywce i w ataku wielokrotnie sprawiały rywalkom problemy. Postawa Oli w sezonie 2023/24 zaowocowała powołaniem do reprezentacji Polski.

Ola – dziękujemy i do zobaczenia na siatkarskim szlaku! 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119