Siatkówka

Wywalczyć półfinał. Zapowiedź meczu z Mladostem Zagrzeb

„Wiewióry” o godzinie 17 w Zagrzebiu zmierzą się z Mladostem, w ćwierćfinale Pucharu CEV. Stawką tego spotkania będzie awans do półfinału europejskich rozgrywek.

Łodzianki podchodzą do tego starsza z gorszej pozycji, ze względu na porażkę w pierwszym spotkaniu, choć jedynie po tie-breaku. Ełkaesianki muszą wygrać aby awansować dalej – w przypadku zwycięstwa po tie-breaku zostanie rozegrany „złoty set”, który zadecyduje o awansie.

Wiewióry” w czasie od poprzedniego meczu zdążyły jedynie zagrać w weekend w Pucharze Polski. Tam odpadły po meczu z Developresem Rzeszów, będąc blisko doprowadzenia do tie-breaka. Możliwości debiutu nie miała jeszcze nowa zawodniczka biało-czerwono-białych, Valentina Diouf. Nie jest także pewne czy dojdzie do niego w Zagrzebiu. Jak powiedziała „Przeglądowi Sportowemu” Katarzyna Sielicka, dyrektor sportowa ŁKS-u „–W czasach Covid-19 wszystkie procedury są skomplikowane i nie wiadomo, czy Vale będzie z nami w Zagrzebiu”.

Mecz odbędzie się dzisiaj (wtorek 1 lutego) w Zagrzebiu, pierwszy gwizdek o godzinie 17. Spotkanie nie będzie transmitowane, więc jedyny sposób na śledzenie wyniku, to za pośrednictwem strony CEV.

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119