Siatkówka

Zwycięstwo Wiewiór na otwarcie sezonu!

Mistrzynie Polski – siatkarki ŁKS Commercecon Łódź – w pierwszej kolejce nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet pokonały drużynę Energi MKS Kalisz. Jak przystało na łódzkie siatkarki mecz był prawdziwym dreszczowcem, podczas którego wydarzyło się naprawdę sporo.

Już pierwszy set sobotniego spotkania przyniósł wiele emocji. Zawodniczki z Kalisza w pewnym momencie wyszły na prowadzenie, ale ostatecznie to łodzianki okazały się lepsze w tej odsłonie spotkania.

Drugi set przyniósł niepewność do samego końca. Kaliszanki po raz kolejny wypracowały sobie przewagę, w pewnym momencie nawet sześciopunktową, ale finalnie to łodzianki były w stanie odrobić straty i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Trzeci set był już formalnością. Podopieczne trenera Marka Solarewicza od samego początku wypracowały przewagę, której dzielnie broniły. I choć w pewnym momencie to zawodniczki z Kalisza wyszły na czteropunktowe prowadzenie, to nie udało im się go utrzymać i po raz trzeci tego wieczora seta wygrały łodzianki.

Najlepszą zawodniczką meczu wybrano nową przyjmującą ŁKS-u – Katarine Lazovic. Następny mecz „Łódzkie Wiewióry” rozegrają w piątek (18.10) w Radomiu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119