Siatkówka

Pierwszy mecz mistrzyń Polski już dziś!

Na ten dzień czekało wielu kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego. Po półrocznej przerwie do walki o ligowe punkty wracają mistrzynie Polski – „Łódzkie Wiewióry” z ŁKS Commercecon Łódź!

Po zdobyciu złotych medali Mistrzostw Polski skład ŁKS-u uległ zmianom. Oprócz zawodniczek w klubie zmienił się również sztab szkoleniowy. I pomimo treningów w pełnym składzie podczas okresu przygotowawczego cała kadra ma przynieść nam wiele radości w nadchodzącym sezonie

Pierwszy ligowy mecz przyjdzie nam oglądać w Łódź Sport Arenie. Do hali im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego przyjedzie drużyna MKS Energa Kalisz. Siódmy zespół poprzedniego sezonu na pewno będzie chciał sprawić niespodziankę w hali faworyzowanych rywalek.

Początek tego spotkania zaplanowano na sobotę (12.10), na godzinę 18. W kasach hali przy Al. Unii Lubelskiej wciąż dostępne są wejściówki na to spotkanie. Chyba nie musimy podpowiadać jak najlepiej spędzić sobotni wieczór?


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119