Siatkówka

Martyna Grajber opuszcza ŁKS Commercecon

W następnym sezonie w biało-czerwono-białej koszulce nie zobaczymy już jednej z podstawowych przyjmujących z poprzedniej kampanii. Martyną Grajber opuszcza Łódzki Klub Sportowy i przenosi się do Włoch.

Grajber trafiła do ŁKS-u przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu z Chemika Police. W minionych rozgrywkach była podstawową przyjmującą w układance kadrowej Michala Maska, a później Michała Cichego.

W poprzedniej kampanii Martyna rozegrała 29 spotkań. Przez cały sezon Grajber była pewnym punktem przyjęcia – sama zatrzymała ponad 400 akcji rywalek. Oprócz tego doświadczona siatkarka była również wsparciem ataku, zdobywając 198 punktów.

W następnym sezonie Martyna będzie pokazywać się na parkietach ligi włoskiej. Pozyskanie przyjmującej w swoich mediach społecznościowych ogłosiło już bowiem Uni Volley Pinerolo.

Martyna, dziękujemy za reprezentowanie biało-czerwono-białych barw!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119