Siatkówka

Pokazać fenomenalną formę w Lidze Mistrzyń! Zapowiedź spotkania z Fenerbahce

Po kolejnych wygranych w lidze oraz w Pucharze Polski, następną misją dla siatkarek ŁKS-u będzie stracie w Lidze Mistrzyń z Fenerabahce Stambuł. Początek meczu dziś o 18!

Forma siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego jest fenomenalna – w Tauron Lidze oraz Pucharze Polski są niepokonane, a w dodatku w serii 12 spotkań straciły jedynie 4 sety. W Europejskich Pucharach sprawa wygląda również dobrze, lecz nie idealnie. W pierwszym spotkaniu biało-czerwono-białe przegrały z MTV Stuttgart, natomiast już w drugim meczu pewnie wygrały z Tenerife La Laguna 3:0.

Rywalami siatkarek spod herbu przeplatanki będzie tureckie Fenerbahce, które w obecnym sezonie prezentuje nie najlepszą formę. W lidze Turczynki znajdują się dopiero na 3 lokacie, natomiast w rozgrywkach Ligi Mistrzyń zespół ma bilans taki sam jak ŁKS, z tym że w meczu ze Stuttgartem, Turczynkom udało się doprowadzić do tie-braka, dającego im punkt. Nie zmienia to jednak faktu, że w ostatnich latach Fenerbahce było jednym z najlepszych klubów na Starym Kontynencie.

O atmosferę meczu jak zawsze zadba szczelnie wypełniona kibicami ŁKS-u Łódź Sport Arena, ale także solidna delegacja kibiców ze Stambułu. Takie połączenie może zwiastować naprawdę gorący wieczór! Początek spotkania o godzinie 18:00. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119