Pokazać fenomenalną formę w Lidze Mistrzyń! Zapowiedź spotkania z Fenerbahce

Po kolejnych wygranych w lidze oraz w Pucharze Polski, następną misją dla siatkarek ŁKS-u będzie stracie w Lidze Mistrzyń z Fenerabahce Stambuł. Początek meczu dziś o 18!

Forma siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego jest fenomenalna – w Tauron Lidze oraz Pucharze Polski są niepokonane, a w dodatku w serii 12 spotkań straciły jedynie 4 sety. W Europejskich Pucharach sprawa wygląda również dobrze, lecz nie idealnie. W pierwszym spotkaniu biało-czerwono-białe przegrały z MTV Stuttgart, natomiast już w drugim meczu pewnie wygrały z Tenerife La Laguna 3:0.

Rywalami siatkarek spod herbu przeplatanki będzie tureckie Fenerbahce, które w obecnym sezonie prezentuje nie najlepszą formę. W lidze Turczynki znajdują się dopiero na 3 lokacie, natomiast w rozgrywkach Ligi Mistrzyń zespół ma bilans taki sam jak ŁKS, z tym że w meczu ze Stuttgartem, Turczynkom udało się doprowadzić do tie-braka, dającego im punkt. Nie zmienia to jednak faktu, że w ostatnich latach Fenerbahce było jednym z najlepszych klubów na Starym Kontynencie.

O atmosferę meczu jak zawsze zadba szczelnie wypełniona kibicami ŁKS-u Łódź Sport Arena, ale także solidna delegacja kibiców ze Stambułu. Takie połączenie może zwiastować naprawdę gorący wieczór! Początek spotkania o godzinie 18:00.