Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy terminy pierwszych wiosennych meczów ŁKS-u!

Po długim oczekiwaniu wiemy już kiedy „Rycerze Wiosny” wracają do pierwszoligowych bojów. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyznaczył oficjalne terminy rozegrania meczów 19., 20. i 21. kolejki Fortuna 1 Ligi. Biało-czerwono-biali pierwszy domowy mecz, z GKS-em Tychy, zagrają w niedzielę 12 lutego.

Pierwszy mecz piłkarzy ŁKS-u Łódź został zaplanowany na niedzielę 12 lutego – ełkaesiacy podejmą wówczas na Stadionie Króla GKS Tychy. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 12:40, a spotkanie będzie transmitowane przez stację Polsat Sport.

W następnej, 20. kolejce Fortuna 1. Ligi łodzianie zmierzą się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa. Termin tego spotkania został wyznaczony na niedzielę 19 lutego, a początek meczu na godzinę 15:00. Mecz ten będzie dostępny wyłącznie na platformie Polsat Box GO.

PZPN wyznaczył również dokładny termin spotkań 21. kolejki Fortuna 1. Ligi – ełkaesiacy podejmą wówczas u siebie Chrobrego Głogów. Mecz ten zostanie rozegrany w sobotę 25 lutego – początek spotkania o godzinie 20:00. Transmisja będzie dostępna na platformie Polsat Box GO.

Znane terminy najbliższych meczów ełkaesiaków:

12 lutego (niedziela): 12:40 – ŁKS Łódź – GKS Tychy (Polsat Sport)
19 lutego (niedziela): 15:00 – Skra Częstochowa – ŁKS Łódź (Polsat Box GO)
25 lutego (sobota): 20:00 – ŁKS Łódź – Chrobry Głogów (Polsat Box GO)

Fot. Mirosław Szozda/400mm.pl