Siatkówka

Wrócić w lidze na zwycięski szlak! Zapowiedź meczu z Radomką Radom

poniedziałek siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego podejmą we własnej hali Radomkę Radom. Wiewióry będą chciały się zrewanżować po jesiennej przegranej w Radomiu (0:3), a także rozpocząć serię zwycięstw, dzięki której poprawią swoją sytuację w tabeli ligowej.

W zbliżającym się spotkaniu 13. kolejki TAURON Ligi łodzianki zmierzą się z drużyną z Radomia. Podopieczne Michala Maska będą chciały ponownie dobrze się zaprezentować przed własną publicznością po ostatnich dwóch wygranych w Pucharze CEV z CV Gran Canaria (3:0, 3:0), a jednocześnie wrócić na zwycięski szlak w lidze po ostatniej przegranej z MKS-em Kalisz (1:3). To już ostatni mecz w tym roku kalendarzowym dla ełkaesiaczek, a następny mecz rozegrany zostanie 8 stycznia z DevelopResem Rzeszów.

Poniedziałkowymi rywalkami „Wiewiór” będzie Radomka, czyli zespół, który aktualnie znajduje się na sąsiadującym, piątym miejscu w ligowej tabeli. Radomianki muszą grać o pełną pulę, aby walczyć o jak najkorzystniejsze rozstawanie w fazie play-off na koniec sezonu. Biało-czerwono-białe w pierwszym, wyjazdowym starciu przegrały aż 3:0, zatem teraz dla ełkaesianek przyszedł czas na rewanż.

Początek spotkania ŁKS-u Commercecon Łódź z Radomką Radom w poniedziałek o godzinie 17:30. Mecz ten będzie transmitowany na antenie stacji Polsat Sport.

Autor: Kuba

Fot. Łukasz Żuchowski