NewsPiłka Nożna

Oficjalnie: Mikołaj Lipień z nowym kontraktem!

Utalentowany młodzieżowiec, Mikołaj Lipień, przedłużył swój kontrakt z Łódzkim Klubem Sportowym! Nowa umowa perspektywicznego pomocnika będzie obowiązywała do końca czerwca 2024 roku.

Lipień jest ważnym elementem drugiej drużyny ŁKS-u. W poprzednich rozgrywkach dołożył swoją cegiełkę do awansu rezerw do III Ligi – rozegrał 34 spotkania, w trakcie których zanotował siedem goli oraz siedem asyst. Jego pozycja w zespole nie zmieniła się po rozpoczęciu bojów na trzecioligowych boiskach – osiemnastolatek w minionej rundzie pojawił się w każdym spotkaniu, zdobywając jedną bramkę. Rozegrał także dwa mecze w Okręgowym Pucharze Polski, w ciągu których strzelił jednego gola.

Dobre występy w barwach drugiej drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego nie umknęły uwadze sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, na czele z trenerem Kibu Vicuñą. Utalentowany pomocnik został zgłoszony do rozgrywek Fortuna 1. Ligi i regularnie trenuje z pierwszoligowymi piłkarzami, pracując na możliwość zadebiutowania w barwach „Rycerzy Wiosny” na zapleczu Ekstraklasy.

Klub z al. Unii Lubelskiej 2 przedłużył umowę z Mikołajem Lipieniem do końca 2024 roku.

Fot. Lens Strong

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0