Siatkówka

Wrócić na odpowiednie tory. Siatkarki zagrają z Legionovią

Nie najlepiej siatkarki ŁKS-u wspominać będą dwa ostatnie mecze ligowe. W sobotę czeka je jednak idealna okazja na małą rehabilitację i na powrót na ścieżkę zwycięstw.

Bolesne porażki, które zanotowały siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego najpierw z GROT Budowlanymi, a później DeveloPresem Rzeszów mogły wlać nieco niepokoju w serca kibiców. I choć co prawda gra Łódzkich Wiewiór nie wyglądała w tych spotkaniach najlepiej, to pozostaje mieć nadzieję, że to jedynie efekt roztrenowania i wybicia się z rytmu meczowego, które spowodowała kwarantanna całego zespołu.

W sobotę jednak Ełkaesianki staną przed idealną szansą na powrót do uderzenia i na ścieżkę zwycięstw. DPD Legionovia Legionowo pod dość dobrym starcie sezonu zaczęła nieco pikować w dół, a dziś jest bezpośrednim sąsiadem siatkarek ŁKS-u w tabeli. Wiele wskazuje więc na to, że w końcu podopieczne trenera Giuseppe Cuccariniego będą mogły zmierzyć się z idealnym zespołem na małe „przetarcie”.

Powrót do dobrej formy ważny jest o tyle, że wielkimi krokami zbliża się pierwszy turniej fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Zanim jednak Ełkaesianki udadzą się do Bułgarii, zagrają trzy ligowe starcia. Z rywalami, którzy jak najbardziej są w ich zasięgu.

Poniedziałkowe spotkanie odbędzie się oczywiście bez udziału kibiców. Transmisję z niego przeprowadzi jednak stacja Polsat Sport, a tuż przed rozpoczęciem spotkania odbędzie się studio przedmeczowe „Co u wiewiór”.

Przed jutrzejszym pojedynkiem TAURONLiga z DPD Legionovią Legionowo zapraszamy Was na przedmeczowe studio. Gościem…

Opublikowany przez ŁKS Commercecon Łódź Piątek, 13 listopada 2020

Początek sobotniego spotkania zapanowano na godzinę 17:30.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119