Kibice

Zapowiedź Ełkaesiackiego weekendu 14.11

Standardowo już w tym sezonie, kiedy czekają nas emocje związane z meczami drużyn ŁKS-u, te przychodzą jednego dnia. Nie inaczej będzie i w sobotę, kiedy to biało-czerwono-biali rozegrają aż cztery spotkania.

Sobota, 14 listopada

11:00 ŁKS II Łódź – Skalnik Sulejów

Lider IV Ligi grupy łódzkiej w ostatnim tegorocznym spotkaniu w lidze podejmie 13. zespół stawki. Ełkaesiacy są już niemalże pewni mistrzostwa jesieni i zimowania na pierwszym miejscu w tabeli, jednak żeby móc osiągnąć to ze spokojem w sobotnim starciu muszą zgarnąć przynajmniej jeden punkt. Patrząc na postawę rezerw w ostatnich meczach o to chyba możemy być spokojni.

12:40 GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź

Piłkarze ŁKS-u wjeżdżają już powoli na drogę krajową prowadzącą do PKO BP Ekstraklasy. Rozpędzony łódzki walec w każdym kolejnym spotkaniu zgniata kolejnych rywali, coraz bardziej się rozpędzając. Wydaje się, że starcie z przedostatnim zespołem w tabeli będzie jedynie formalnością, jednak jastrzębianie będą chcieli sprawić nie małą niespodziankę.

14:30 Isetia Erzurum – ŁKS AZS UŁ SG Łódź

Koszykarze ŁKS-u napędzeni dwoma kolejnymi wygranymi jadą na teren przedostatniej drużyny ligowej stawki. Mało tego, Isetia nie zdołała wygrać w tym sezonie żadnego spotkania, co dość jasno w roli faworytów stawia podopiecznych trenera Piotra Zycha.

17:30 ŁKS Commercecon Łódź – DPD Legionovia Legionowo

Łódzkie Wiewióry po powrocie z kwarantanny wciąż szukają swojego rytmu. Po dwóch dość bolesnych porażkach przyjdzie im się zmierzyć jednak z sąsiadkami w tabeli. Wydaje się więc, że nie można wyobrazić sobie lepszego rywala na odbicie formy, tym bardziej, że wielkimi krokami zbliża się pierwszy turniej fazy grupowej Ligi Mistrzyń.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119