Kibice

Wracamy do gry – wszyscy na Jastrzębie!

Wracamy na wyjazdowy szlak! Już w następną sobotę piłkarze udadzą się w kolejną podróż w Polskę. A my razem z nimi! Poniżej zamieszczamy treść komunikatu organizacyjnego.

WRACAMY NA WYJAZDOWY SZLAK!

Po czterech długich miesiącach, pora wybudzić się z zimowego snu. ŁKS znów rusza w Polskę, a za nim po raz kolejny my! Czeka nas runda pełna wrażeń, musimy ją dobrze zacząć już od pierwszego meczu. Nie ma na to lepszej możliwości niż zameldować się w Jastrzębiu w dobrej liczbie, po raz kolejny pokazując, że ŁKS to kibolska ekstraklasa.

Cel piłkarzy na najbliższe miesiące jest znany. Ale zrealizujemy go tylko RAZEM. WSZYSCY DO JASTRZĘBIA!

Zapisy na wyjazd prowadzone będą w najbliższy poniedziałek i wtorek (21 i 22.02) w Sklepie Kibiców ŁKS w godzinach 17 – 19. Cena to 25zł.

ŁKS on Tour!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119