Kibice

Relacja z wyjazdu do Lubina

Na ostatnim wyjeździe w PKO BP Ekstraklasie zameldowało się 276 ełkaesiaków, w tym mocne wsparcie ze strony Lecha.

20.05.2024 r. Zagłębie Lubin-ŁKS ŁÓDŹ

Wyjazd do Lubina był naszym ostatnim wyjazdem w tym sezonie, a także ostatnim wyjazdem w ekstraklasie na co najmniej rok. Termin mało sprzyjający bo poniedziałek, niestety z racji miejsca w tabeli ciężko liczyć na jakieś lepsze terminy meczowe. Z racji, że poprzedni mecz również graliśmy na wyjeździe, zapisy na wyjazd odbyły się w tygodniu.

Zbiórka tradycyjnie na ŁKS-ie skąd wyruszyliśmy w stronę Dolnego Śląska. Droga spokojna na jednym postoju i na pół godziny przed meczem byliśmy pod stadionem Zagłębia. Wejście było sprawne, ale z racji tego że sporo osób dojeżdżało w trakcie meczu, trwało ono przez całą pierwszą połowę. Na sektorze powiesiliśmy flagi: „ŁKS Łódź”, PDW dla „Fafluna”, „Sękosia”, „Kuli”, „Paszola” oraz zawisły flagi Lecha: wizytówka „LPH”, „Lech Poznań Hooligans”, „Wildeccy Fanatycy” oraz PDW „Mati” i „Carlos”. W Lubinie zameldowaliśmy się w liczbie 276 głów, w tym 5-7 dych „Pyrusów”. 5 osób zostało pod bramami. W pierwszej połowie poszło tradycyjne „Jesteśmy zawsze tam…”, w drugiej zaledwie kilka okrzyków i to pod kątem dopingu byłoby na tyle. Kolejna porażka, po meczu piłkarze podeszli pod nasz sektor, kilku pozbyło się koszulek. Mecz jak każdy inny.

Po 15 minutach otworzyli bramy i udaliśmy się do swoich środków transportu. Niedługo potem wyruszyliśmy w drogę powrotną, która przebiegła spokojnie i bez przygód. Co prawda tego dnia przez Polskę przetaczały się burze i na naszym dolnośląskim etapie powrotu w okolicy mocno się błyskało to jednak ominęły nas te zjawiska atmosferyczne. Jeden postój i o 1-wszej zakończyliśmy ten wyjazd kończąc tym samym kolejny wyjazdowy sezon. Teraz tylko oczekiwać jeszcze w tym sezonie na ostateczne rozstrzygnięcia dotyczące spadków i awansów a potem oczekiwać terminarza na nowy, już pierwszoligowy sezon.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119