Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ełkaesiacy już trenują w Łodzi. Przygotowują się do sparingu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego w poniedziałek wznowili zajęcia, po powrocie z zimowego zgrupowania w tureckim Side. Zwieńczeniem tego mikrocyklu treningowego będzie mecz kontrolny z drugoligową Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Dziś podopieczni Kibu Vicuñi trenowali dwa razy. Od środy do piątku będą już pracować raz dziennie na boisku w godzinach popołudniowych, aby szlifować formę przed zbliżającym się sparingiem.

Mecz kontrolny z Pogonią Grodzisk Mazowiecki odbędzie się w najbliższą sobotę, o godzinie 15:00 na Stadionie Króla w Łodzi. Piłkarze rozegrają łącznie 120 minut, bo to spotkanie będzie się składać z dwóch połów po 60 minut. Wstęp na mecz będą mieli karnetowicze, którzy będą mogli obejrzeć starcie z drugoligowcem za 10 zł. Do rozdysponowania jest tylko 566 wejściówek. Sprzedaż biletów na sparing rozpocznie się pod koniec tygodnia (poinformujemy o niej w osobnym komunikacie) i będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem internetu.

Od nowego tygodnia rozpocznie się już mikrocykl przed pierwszym meczem ligowym z GKS-em Jastrzębie.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119