Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Arkadiusz Malarz: Trzy punkty były dziś dla nas najważniejsze

Arkadiusz Malarz po meczu z Odrą Opole stanął przed kamerą Polsatu Sport i opowiedział o jego przebiegu. Łodzianie zainkasowali komplet punktów, choć w ich grze jest jeszcze sporo rzeczy do poprawy.

– Na początku meczu prowadziliśmy grę i pokazywaliśmy to co chcemy grać. Niestety boiska nie pomagają w tym jak my chcemy grać – czyli po ziemi. Dzisiaj dla nas przede wszystkim najważniejsze były trzy punkty. Chcieliśmy wygrać i zmazać plamę po falstarcie z GKS-em Tychy, gdzie przegraliśmy 0:3. Cieszę się, że to nam się udało, ale musimy jak najszybciej zapomnieć o drugiej połowie. Nasz zespół nie gra tak w piłkę jak my wyglądaliśmy w drugiej połowie – powiedział kapitan ełkaesiaków.

– Cel swój na to spotkanie osiągnęliśmy, ale to tylko to. Cieszą dwie bramki i trzy punkty. Cieszy też 30 minut pierwsze, a reszta jest do zapomnienia i przede wszystkim do poprawy. Jest nad czym pracować – mamy tego świadomość. Musimy zregenerować się i koncentracja przed kolejnym spotkaniem – zakończył.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport