Piłka NożnaRezerwy

Znamy wszystkich rywali rezerw ŁKS-u w III lidze

Rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego w sezonie 2022/23 będą występować w III lidze. Poznaliśmy już wszystkich rywali, z którymi biało-czerwono-biali będą się mierzyć na tym poziomie rozgrywkowym.

W grupie I, jak w pozostałych grupach trzeciej ligi spotkają się zespoły z czterech różnych województw. Grupę, w której zagrają rezerwy ŁKS tworzą kluby z łódzkiego, mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Na drodze ełkaesiaków staną prestiżowi rywale, na czele z między innymi rezerwami klubów ekstraklasowych – Legii Warszawa i Jagiellonii Białystok. 

Wszystkie zespoły III ligi, grupy I:

 1. ŁKS II Łódź
 2. Legia II Warszawa
 3. Jagiellonia II Białystok
 4. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 5. Lechia Tomaszów Mazowiecki
 6. Unia Skierniewice
 7. Pelikan Łowicz
 8. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
 9. Ursus Warszawa
 10. Legionovia Legionowo
 11. Sokół Ostróda
 12. Broń Radom
 13. Błonianka Błonie
 14. Concordia Elbląg
 15. Mławianka Mława
 16. Pilica Białobrzegi
 17. Olimpia Zambrów
 18. Warta Sieradz

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119