Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Maciej Radaszkiewicz: Każdy z nas zostawił serce na boisku, zasłużyliśmy dzisiaj na trzy punkty

Po wygranej w meczu przyjaźni z GKS-em Tychy przed kamerami Polsatu Sport stanął strzelec pierwszej bramki, Maciej Radaszkiewicz. Napastnik nie ukrywał, że cieszy się ze zwycięstwa, poprawy gry zespołu oraz powiększenia swojego dorobku strzeleckiego. 

O poprawie gry ŁKS-u:

– Cieszę się, że mogłem dołożyć cegiełkę do dzisiejszego zwycięstwa. Te trzy punkty były nam bardzo potrzebne i zrealizowaliśmy cel jaki został nam przedstawiony przed meczem. Nic, tylko cieszyć się z tych trzech punktów.

O kolejnej bramce w barwach „Rycerzy Wiosny”:

– Jak to powiedział kiedyś pewien zawodnik „cały czas do przodu”, także cały czas do przodu.

O dobrym meczu rozegranym z czystym kontem:

– Tak, jak najbardziej. Dzisiaj każdy z nas zostawił serce na boisku, to było widać. Zasłużyliśmy na trzy punkty, teraz odpoczywamy i skupiamy się na kolejnym meczu.

O wygranej na urodziny trenera:

– Myślę, że taki prezent mu na pewno pasuje! 

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119