Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Maciej Radaszkiewicz: Każdy z nas zostawił serce na boisku, zasłużyliśmy dzisiaj na trzy punkty

Po wygranej w meczu przyjaźni z GKS-em Tychy przed kamerami Polsatu Sport stanął strzelec pierwszej bramki, Maciej Radaszkiewicz. Napastnik nie ukrywał, że cieszy się ze zwycięstwa, poprawy gry zespołu oraz powiększenia swojego dorobku strzeleckiego.

O poprawie gry ŁKS-u:

– Cieszę się, że mogłem dołożyć cegiełkę do dzisiejszego zwycięstwa. Te trzy punkty były nam bardzo potrzebne i zrealizowaliśmy cel jaki został nam przedstawiony przed meczem. Nic, tylko cieszyć się z tych trzech punktów.

O kolejnej bramce w barwach „Rycerzy Wiosny”:

– Jak to powiedział kiedyś pewien zawodnik „cały czas do przodu”, także cały czas do przodu.

O dobrym meczu rozegranym z czystym kontem:

– Tak, jak najbardziej. Dzisiaj każdy z nas zostawił serce na boisku, to było widać. Zasłużyliśmy na trzy punkty, teraz odpoczywamy i skupiamy się na kolejnym meczu.

O wygranej na urodziny trenera:

– Myślę, że taki prezent mu na pewno pasuje!

Fot. Łukasz Żuchowski