Dwóch piłkarzy ŁKS-u w jedenastce 18. kolejki Fortuna 1. Ligi

W niedzielę Łódzki Klub Sportowy wygrał 2:0 w meczu przyjaźni z GKS-em Tychy. Za to spotkanie szczególnie zostali docenieni Mateusz Bąkowicz oraz Maciej Radaszkiewicz, którzy znaleźli się w jedenastce kolejki wybranej przez redakcję tygodnika „Piłka Nożna”.

Mateusz Bąkowicz jest ostatnio w znakomitej formie. W zeszłym tygodniu był jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników w meczu z GKS-em Katowice, zaś w niedzielę z tyszanami podtrzymał swoją dobrą dyspozycję – to po jego rajdzie padła bramka na 2:0, która zamknęła mecz. Maciej Radaszkiewicz strzelił zaś pierwszego gola spotkania, kierując głową futbolówkę posłaną przez Domingueza.

fot. Łukasz Żuchowski

Tak redakcja „Piłki Nożnej” uzasadniła swój wybór:

Mateusz Bąkowicz – utrzymał miejsce w jedenastce. Znakomity rajd przy golu na 2:0.

Maciej Radaszkiewicz – napastnik Rycerzy Wiosny powiększył swój dorobek strzelecki w meczu z tyszanami.

Jedenastka 18. kolejki Fortuna 1. Ligi:

Rafał Leszczyński (Chrobry Głogów) – Mateusz Bąkowicz (ŁKS), Julio César Rodríguez (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Sierpina (Korona Kielce) – Patryk Makuch (Miedź Legnica), Mathieu Scalet (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Szpakowski (Korona Kielce), Dawid Błanik (Korona Kielce) – Maciej Radaszkiewicz (ŁKS), Szymon Sobczak (Zagłębie Sosnowiec), Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport